Multimedia

Prelegent:
Grzegorz Lysko

[#431] Crossplane – Next generation IaC?

W ostatnich latach rozwój chmury obliczeniowej i przyjęcie Kubernetes zrewolucjonizowały sposób, w jaki organizacje wdrażają i zarządzają swoją infrastrukturą. Infrastructure as Code (IaC) wyłoniło się jako potężna koncepcja, która umożliwia udostępnianie infrastruktury i zarządzanie nią za pomocą kodu. Podczas, gdy tradycyjne narzędzia IaC odegrały kluczową rolę, nowa generacja narzędzi, której przykładem jest Crossplane, przeniosła IaC na wyższy poziom. W tej sekcji zbadamy Crossplane jako rozwiązanie IaC nowej generacji i przedstawimy jego działanie w kontekście systemu Kubernetes.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport