Multimedia

Prelegent:
Nataniel Nexor Zieliński

[#437] Prywatyzacja chmury publicznej: izolacja zasobów w Azure

Wraz z rozwojem Chmury Publicznej, która staje się dominującym środowiskiem tworzenia aplikacji, coraz większy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo. Jednym z aspektów bezpieczeństwa jest odpowiednia izolacja zasobów tak, aby z owej publicznej przestrzeni wykroić swoją prywatną przestrzeń. Prezentacja robiona jest z przeznaczeniem dla osób zaczynających pracę z Azure lub po prostu poszukujących informacji o możliwościach jakie daje Azure w zakresie izolacji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport