Multimedia

Prelegent:
Jon Owings

[#438] Portworx Data Services: The Database PaaS Providing Accelerated Value

Portworx by Pure Storage has delivered a single database API and UI in order to provide our customers a simpler way to Deploy data services on Day 0 and manage data services on Day 1+. Today you will learn how this platform will reduce cost for the cloud and on premises and allow database and applications teams to have more time to innovate and add value to your business.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport