Multimedia

Prelegent:
Tomasz Porożyński

[#447] Napisz dedykowane narzędzia i skorzystaj z bazy wiedzy przy pracy z LLM

Podczas swojego wykładu Tomasz skupi się na poszerzeniu możliwości Dużych Modeli Językowych (LLM – Large Language Models) poprzez dodanie własnej logiki i korzystanie ze swojej bazy wiedzy tak, aby stworzyć spersonalizowane narzędzia – z wykorzystaniem LangChain. Zamiast tony slajdów postara się skupić na krótkich przykładach i ich szybkiej prezentacji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport