Multimedia

Prelegent:
Paweł Smroczewski

[#448] Azure VMware Solution – on-premises w chmurze

Podczas prezentacji Pawła poznacie technologię VMware vSphere wraz z możliwościami jej wykorzystania w Azure do budowy środowiska hybrydowego lub migracji workloadów do chmury. Na przykładzie use casów dowiecie się, w jaki sposób używać VMware do rozwiązywania wyzwań oraz problemów technicznych.

Więcej szczegółów o firmie PwC, w której pracuje Paweł znajdziecie na stronie: https://www.pwc.pl/pl/kariera/kariera-w-it.html

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport