Multimedia

Prelegent:
Paweł Piwosz

[#449] (Open)Tofu i Tacos – czy to jest smaczne?

Tofu i tacos razem – czy to na pewno dobry pomysł? Podczas prezentacji Paweł udowodni, że nie tylko się tak da, ale jest to niezwykle smaczne połączenie. Dowiecie się jakie tacosy są najlepsze (i dlaczego jest to Spacelif), poznacie odpowiedzi na pytania: czym jest zarządzanie infrastrukturą, czy narzędzia CI/CD są wystarczające do tego zadania i jakie korzyści płyną z zastosowania dedykowanego narzędzia. Wspólnie z prelegentem zastanowicie się również czy, i jeśli tak, to kiedy wdrażać takie rozwiązanie w organizacji. Paweł uchyli także rąbka tajemnicy i opowie, czym jest OpenTofu, dlaczego powstało i jaka przyszłość czeka ten projekt.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport