Multimedia

Prelegent:
Błażej Michalczyk

[#453] DevOps – Fantastyczne Automaty i jak je znaleźć

Organizacja jest trawiona przez tajemniczy dług technologiczny, który chce dopaść dostępność kluczowych aplikacji. Jak DevOps Pipeline może ją uratować? W trakcie prelekcji Błażej zajmie się nie tylko aspektami technicznymi, takimi jak testowanie czy bezpieczeństwo, ale także kulturą (dez)organizacyjną, efektywnością zespołów oraz perspektywą biznesową.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport