Multimedia

Prelegent:
Paweł Mączka, Marcin Kubacki

[#463] Ochrona danych w erze środowisk wirtualnych, kontenerowych i multi-cloud

Organizacje, które przechodzą przez cyfrową rewolucję mają do czynienia z różnorodnymi środowiskami wirtualnymi, kontenerowymi i rozproszonymi w chmurze. Według raportu firmy Gartner, do 2025 roku 70% danych organizacji będzie przechowywanych w chmurze. To złożoność środowisk wymaga innowacyjnych podejść do ochrony danych. W swoim wystąpieniu Paweł skupi się na strategiach i narzędziach zapewniających niezawodną ochronę danych w tym wielośrodowiskowym kontekście. Więcej szczegółów o firmie Storware, w której pracują Paweł i Marcin znajdziecie na stronie: https://storware.eu/

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport