Multimedia

Prelegent:
Wojciech Urbański

[#464] Mój monitoring w Kubernetesie jest do bani (i jak to zmienić)

Za każdym razem, gdy konfigurujemy monitoring jakiegoś środowiska, staramy się, żeby był jak najlepszy. Zazwyczaj za każdym razem jest coraz lepiej, ale czy kiedykolwiek jest naprawdę dobrze? Z prezentacji dowiecie się o grzeszkach w monitoringu i sposobach na poprawienie sytuacji w kontekście Kubernetesa i Prometheusa.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport