Multimedia

Prelegent:
Karolina Ochlik

[#465] Jak w 2 osoby umożliwić automatyzację tam, gdzie wszyscy mówią “to niemożliwe!”

Wielkie organizacje cierpią na nadmiar manualnej pracy oraz papierologii, która frustruje, doprowadza do opóźnień i wprowadzania kultury workaroundów. Karolina w trakcie swojej prezentacji opowie o tym, jak w dwie, a w porywach w trzy osoby, zbudowali w wysoce regulowanym środowisku zestaw reużywalnych procesów, wdrożyli aplikacje, API oraz integrację, jednocześnie w wielu miejscach słysząc “to niemożliwe!”. Wszystko to, mając na uwadze najlepsze praktyki ze świata Lean, DevOps i SRE.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport