Multimedia

Prelegent:
Albert Lewandowski

[#473] Wdrożenie Zero Trust i Attributes-Based access control do istniejących usług

Aktualnie na świecie mamy do czynienia z ponad 24 miliardami kont technicznych, a do 2030 roku ta liczba wzrośnie do 40 miliardów. Zarządzanie dostępami w dynamicznych środowiskach, szczególnie kiedy mowa o chmurze publicznej, jest wymagające i wiąże się z koniecznością wdrożenia uniwersalnego rozwiązania. W jaki sposób można wdrożyć system zarządzania dostępami w oparciu o atrybuty? Czy i jaką wartość wnosi Zero Trust? W jaki sposób należy chronić konta techniczne? O tym porozmawia z Wami Albert podczas swojej prelekcji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport