Multimedia

Prelegent:
Mateusz Bryll

[#474] Konteneryzacja oczami .NET developera

Podczas prelekcji skupimy się na praktycznym spojrzeniu na konteneryzację aplikacji, z wykorzystaniem aplikacji bazującej na .NET Framework jako studium przypadku. Razem spojrzymy na punkty styku, gdzie praca programisty łączy się z elementami infrastruktury, podkreślając, jak i dlaczego programiści korzystają z klastrów Kubernetes oraz Dockera. Głównym celem będzie wskazanie, w jaki sposób konteneryzacja wpływa na codzienną pracę programistów i jak przyczynia się do efektywniejszej współpracy z zespołami DevOps oraz czego można się po takiej współpracy spodziewać.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport