Multimedia

Prelegent:
Paweł Zubkiewicz

[#477] Co nowego w optymalizacji kosztowej AWS?

Podczas MeetUpu dowiecie się, jak efektywnie dostosować koszty przy użyciu najnowszych narzędzi i rozwiązań oferowanych przez AWS. Paweł przedstawi nowości w dziedzinie optymalizacji, prezentując najważniejsze ulepszenia oraz pokazując, jak zastosować je w praktyce. Usłyszycie, jak skutecznie powiązać zarządzanie kosztami z architekturą, aby uzyskać maksymalną wartość za wydane pieniądze. To niezwykła okazja zarówno dla inżynierów chmury, jak i menadżerów z budżetami, do zdobycia cennych informacji i doskonalenia swoich umiejętności. Dołączcie do nas, aby razem odkrywać tajniki efektywnej optymalizacji kosztowej w AWS!

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport