Multimedia

Prelegent:
Tomasz Porożyński

[#479] Chaos w porządek: zbierz informacje z nieustrukturyzowanych danych z pomocą AI

Podczas pierwszej prelekcji Tomek opowie o wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji i Modeli Języka (LLM) do analizy, kategoryzacji i przekształcania nieustrukturyzowanych danych – takich jak e-maile użytkowników – w strukturyzowane wpisy nadające się do baz danych. Przybliżone zostaną sposoby, jak za pomocą technologii takich jak OpenAI lub VertexAI oraz narzędzia LangChain w implementacji ReAct, możemy automatycznie zrozumieć sedno problemu opisanego przez użytkownika, właściwie go skategoryzować i zalogować odpowiedni wpis w systemie zgłoszeń. Ta sesja zanurzy uczestników w świecie AI, demonstrując jego praktyczne zastosowanie w środowisku SysOps i DevOps oraz jak może ono znacząco usprawnić przetwarzanie i analizę danych.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport