Multimedia

Prelegent:
Krzysztof Kąkol

[#481] Business Continuity w AWS: jak zadbać o niezawodność aplikacji

Pierwsza prezentacja skoncentrowana będzie wokół Business Continuity, czyli zapewnieniu ciągłości działania usług – przy wykorzystaniu chmury AWS. Przedstawione zostanie kompleksowe podejście do zarządzania ryzykiem i minimalizacji potencjalnych przerw w dostępie do usług. Krzysztof omówi strategie tworzenia środowisk wysokodostępnych (HA) oraz planów disaster recovery. W ramach prezentacji przedstawione będą także praktyczne przypadki użycia oraz narzędzia dostępne w AWS, które znakomicie ułatwiają to trudne zadanie.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport