Multimedia

Prelegent:
Michał Guzowski

[#483] Okiełznać galopujący postęp – jak zarządzić transformacją cyfrową?

Celem każdej firmy i każdego przedsiębiorcy powinno być zarządzanie procesem transformacji cyfrowej i osiągnięcie jej większej efektywności, monitorowania, przewidywalności i idącym w ślad za nimi większym bezpieczeństwem cyfrowym i zgodnością z regulacjami. Poznacie stopnie dojrzałości i dowiecie się, jak przekształcić zbiór przypadkowych działań w świadome inicjatywy, których wynikiem będzie zwiększenie konkurencyjności branżowej organizacji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport