Multimedia

Prelegent:
Michał Brygidyn

[#490] Cloud Hacking Scenarios

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy te wszystkie “najlepsze praktyki bezpieczeństwa”, o których tak dużo słyszysz, naprawdę robią różnicę? Myślisz, że Twoje zasoby są niewidoczne dla potencjalnych atakujących, dzięki przypadkowemu adresowi IP? Wraz z Michałem wybierzemy się w ekscytującą podróż po rzeczywistych scenariuszach ataku, gdzie zobaczycie na własne oczy, jak różnorodne są zagrożenia w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie. Niezależnie od tego, czy korzystacie z AWS, czy innego dostawcy chmury, ta prelekcja otworzy Wam oczy na to, jak chronić swoje cenne zasoby. Chmura to przyszłość, a bezpieczeństwo w niej to konieczność, której nie możecie zignorować.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport