Multimedia

Prelegent:
Bartłomiej Poniecki-Klotz

[#491] DevOps in the land of MLOps

Podczas prelekcji Bartłomieja poznacie tajniki Sztucznej Inteligencji. Dowiecie się, czym jest MLOps, gdzie się zaczyna i kończy oraz usłyszycie o roli DevOpsa. Podczas prezentacji poznacie trzech najważniejszych “obywateli” tego świata oraz wyzwania, przed jakimi stoją. Bartłomiej zbuduje również kompletną platformę opartą o narzędzia open-source, gdzie Data Scientist i Data Engineer będzie czuł się jak w domu. Przedstawiony zostanie także działający model uczenia maszynowego, a następnie zostanie on wysłany na produkcję. Na każdym kroku pokazane zostaną możliwości wykorzystania narzędzi i zasad DevOps. Gotowi sprawdzić, gdzie kończy się królicza nora?

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport