Multimedia

Prelegent:
Jakub Dorsz

[#497] Multi-Cloud Network and Security

Podczas prezentacji pokazany zostanie sposób, w jaki połączyć istniejące środowiska klientów w różnych chmurach publicznych (np. Azure, AWS, GCP, AliCloud, Oracle) oraz on-premise (centra danych) przy wykorzystaniu SDN (Software Defined Networking) dostarczonym przez Aviatrix. Rozwiązanie opiera się na IaC (Infrastructure as Code – Terraform), dzięki czemu zbudowanie oraz utrzymanie środowiska jest w pełni zautomatyzowane. Przedstawione rozwiązanie stawia sobie za główny cel bezpieczeństwo – obecnie najważniejsze zagadnienie, na które uwagę zwracają firmy budujące swoje środowiska w chmurach publicznych.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport