Multimedia

Prelegent:
Marcin Blaźniak

#499] Od przedszkola do Gateway’a – wprowadzenie do architektury sieciowej w OVHcloud

Wdrażając aplikacje w chmurze, często pomijamy aspekty związane z siecią. A przecież właściwie przygotowana architektura sieciowa przekłada się na niezawodność działania aplikacji i umożliwia jej skalowanie lub rozproszenie geograficzne. W trakcie prelekcji uczestnicy poznają zasady działania poszczególnych komponentów sieciowy OVHcloud, takich jak Gateway, LoadBalancer czy Floating IP, jak również zobaczą przykłady praktycznego ich wykorzystania.

Więcej szczegółów o firmie OVHcloud, w której pracuje Marcin znajdziecie na stronie: https://corporate.ovhcloud.com

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport