Multimedia

Prelegent:
Daniel‎ Pokusa

[#500] Kubernetes Operators – When? Why? How?

W trakcie tej prezentacji dokładnie poznacie temat operatorów w Kubernetes – czym są, jak działają oraz jak wygląda ich architektura. Poruszymy również kwestię, kiedy warto rozważyć napisanie własnego operatora, jak to zrobić skutecznie oraz jak wybrać odpowiedni język programowania. Porozmawiamy o aplikacji “kubernetes-native” oraz odpowiemy na pytanie: dlaczego narzędzia, takie jak Helm i Kustomize, nie zawsze są wystarczające?

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport