Multimedia

Prelegent:
Marcin Chrzęst

[#501] Automatyzacja Azure Policy: Azure Pipelines w akcji

W dzisiejszym, dynamicznym świecie IT, efektywna automatyzacja staje się kluczowym elementem zarządzania środowiskiem chmurowym. Podczas prelekcji Marcin pokaże podejście do wykorzystania narzędzi takich jak PowerShell, Azure CLI i Azure DevOps Pipeline do automatyzacji procesu przypisywania i zarządzania politykami w Azure.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport