Multimedia

Prelegent:
Jarosław Tajs

[#502] Workload identity federation for Azure DevOps authentication

Podczas pierwszej prezentacji Jarosław opowie o nowoczesnych metodach zarządzania uwierzytelnianiem i autoryzacją w środowisku Azure DevOps. Skupi się na wykorzystaniu workload identity federation jako strategii umożliwiającej bezpieczne delegowanie uprawnień i dostępu do zasobów Azure bez konieczności zarządzania statycznymi kluczami uwierzytelniającymi.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport