Aktualności

23.06.2021

Nie robimy przerwy wakacyjnej od MeetUpów!

W wakacje nie zwalniamy tempa i przygotowujemy dla Was kolejne filmy, wydarzenia i szkolenia. Gdzie nas w tym czasie szukać? 

Po wiedzę z meetupów – lećcie na kanał. Czeka tam na Was już ponad 300 filmów! Po szkolenia dedykowane zgłaszajcie się na maila, a po kolejną możliwość zdobywania wiedzy na żywo i dyskusji zapraszamy na SysOps/DevOps MeetUp Online #37. Pierwszy wakacyjny MeetUp odbędzie się już 18 lipca dokładnie o 17.00. Dwie prelekcje, dzięki którym popołudnie nie będzie nudne. Co w programie?

Rozpoczniemy od prezentacji Macieja Raszplewicza – analityka, programisty, człowieka IT z 15 letnim doświadczeniem. W swojej prezentacji Maciej pokaże istotne różnice między Kubernetesem w wydaniu AWS EKS a innym orkiestratorem dostępnym w AWS, czyli ECS Fargate. Może to pomóc w odpowiedzi na pytanie, które z tych rozwiązań wybrać dla Waszego projektu.

Po godzinnej prelekcji Maćka, tradycyjnie zapraszamy na Open Mike, który tym razem może Was zaskoczyć, bo nie będzie na klasyczny temat operations. Warto więc się pojawić na livestreamie i wówczas dowiedzieć się szczegółów 🙂

Druga prezentacja należy do Wojciecha Lepczyńskiego, który wyjaśni Wam zależności między CDN I statycznymi stronami w chmurze AWS a zarobkami. Wojtek posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży i sporo chmurowych certyfikatów, więc dzięki jego prezentacji zaoszczędzicie trochę kasy w AWSie. 

Jeśli chcecie zadawać pytania naszym prelegentom, to nie może Was zabraknąć podczas ich wystąpień na żywo, więc koniecznie zapiszcie sobie termin wydarzenia. 

Link do zapisów znajdziecie tutaj: AGENDA #37