Aktualności

10.01.2020

Nowa lokalizacja w Krakowie!

22 stycznia o 18:00 rozpocznie się jubileuszowe spotkanie organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska!

Początek roku 2020, to nie tylko noworoczne postanowienia, ale też ogromny powód do radości i nieukrywana duma dla naszego SO/DO Teamu. Wielkimi krokami zbliża się okrągła, setna rocznica naszych MeetUpów. Od kilku lat ciężko pracujemy nad tym, żebyście na każdym spotkaniu zdobywali interesującą wiedzę, nowe doświadczenia i znajomości. Tym razem nie będzie inaczej! Spójrzcie co dla Was szykujemy:

Na dobry początek Tomek Klimek i Michał Różycki przedstawią systemy Mission Critical, czyli takie które muszą działać niezależnie od wszystkiego. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak je tworzyć, utrzymywać i na co zwrócić uwagę na przykładzie holenderskiego ministerstwa, to koniecznie przyjdźcie posłuchać wykładu. Tomek i Michał na pewno chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z codziennej pracy i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Następnie Jacek Marmuszewski zagłębi Was w temat Kubernetesa, ale nie będzie to kolejny wykład o technologii. W trakcie wystąpienia będziecie mogli posłuchać, jak skończyła się ponad roczna praca z produkcyjnym klastrem. Dowiecie się też, czemu w pewnym momencie zniknął całkowicie i jaką naukę wyciągnął z tego zespół. Ciekawi? My już nie możemy się doczekać! :blush:

Po części wykładowej klasycznie czeka na Was networking przy pizzy i czymś do picia. :blush:
Nie zapomnijcie, że tym razem widzimy się w NOWEJ LOKALIZACJI: Grape Up Sp. z o.o.-> ul. Stanisława Żółkiewskiego 17a · Kraków

Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: KRAKÓW #12