Aktualności

12.12.2017

Nowa strona SysOps/DevOps Polska

Miło nam powitać Was na naszej nowej stronie SysOps/DevOps Polska. Przechodzimy z różnych serwisów na jeden. Tu znajdziecie wszystko! 

Społeczność, którą tworzymy była do tej pory rozsiana w różnych serwisach internetowych. Chcemy do Was docierać z informacją szybką i pewną. Ta strona pozwoli Wam zaoszczędzić czas, który musielibyście poświęcić na szukanie informacji w innych serwisach. Na bieżąco będziemy ulepszać jej funkcjonalność, aby korzystanie ze strony SO/DO sprawiało Wam przyjemność.

SysOps/DevOps Polska to nie tylko grupa na Facebooku, ale także spotkania na MeetUpach. W zakładce Eventy znajdziecie wszystkie zapowiedzi zbliżających się MeetUpów oraz informacje o minionych. Poznacie agendę MeetUpu oraz prelegentów, którzy na nim wystąpią.

Dzięki społeczności możecie szybko rozwiązać wiele błędów, na które trafiacie w pracy, ale także pomóc innym. Na stronie znajdziecie najciekawsze ogłoszenia o pracę naszych Sponsorów. Mamy nadzieje, że na tych stanowiskach będą na Was czekały nowe wyzwania i zdobędziecie kolejne doświadczenia.

Pobierz raport