Aktualności

13.12.2017

Nowe Miasta ruszyły!

Listopad i grudzień obfitowały w pozawarszawskie debiuty SysOps/DevOps Polska MeetUp. Sukces pierwszych spotkań daje nam ogromną motywację do dalszych działań.

W listopadzie odbyły się #1 SysOps/DevOps MeetUpy Wrocław i Kraków. Zaledwie tydzień później, w grudniu, swoją inaugurację miały SysOps/DevOps MeetUpy Poznań i Gdańsk. Każde miasto ma swój klimat i swoje miejsce, swoją publiczność i prelegentów. Łączy nas jedno: zamiłowanie do tematyki sysops i devops!

23.11. MeetUp we Wrocławiu dał nam jasny przekaz, że takich spotkań jest wciąż za mało. Jesteście ciekawi prelekcji i tematów. Nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji, a przez to nasza lokalizacja okazała się za mała! Chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego szykujemy się do kolejnego spotkania w większym miejscu. Mamy nadzieję, że i tym razem nas nie zawiedziecie i tłumnie przyjdziecie!

Środa – to dzień SO/DO MeetUpów w Krakowie. Na widowni znaleźliśmy wielu przyszłych prelegentów. Miło słyszeć, że chcecie nie tylko czerpać wiedzę ze spotkań, ale również dzielić się swoimi doświadczeniami.
Poznańskie koziołki też okazały się dla nas łaskawe. Pytań do prelegentów nie było końca, a w trakcie networkingu nie odstępowaliście ich na krok. Dobrze wiedzieć, że przygotowując agendę trafiliśmy w Wasze zainteresowania. Nie zapomnijcie, że w ankietach po MeetUpach możecie nam podpowiedzieć, o czym jeszcze chcecie usłyszeć.

Ostatnim debiutem na trasie było Trójmiasto. W Gdańsku zebraliśmy się tłumnie w czwartkowy wieczór, aby rozmawiać o kontenerach i DC/OS. To był strzał w dziesiątkę! Dużo ciekawych wątków dało początek długim rozmowom przy pizzy 🙂 Zbieramy siły, aby przygotować dla Was kolejny MeetUp z jeszcze lepszą agendą.

Pobierz raport