fbpx

Aktualności

04.11.2019

Nowe szkolenie – Azure Fundamentals – podstawy i dobre praktyki w katalogu szkoleń SO/DO

Michał Smereczyński dołączył do grona trenerów Fundacji SysOps/DevOps Polska.

Jak wiecie SO/DO to nie tylko MeetUpy, ale także pełnowymiarowe autorskie szkolenia. Do dobrze Wam znanych o Ansible, Zabbixie, Terraformie, Dockerze, dodajemy 2 dni nauki o platformie Microsoft Azure. W tym czasie nasz doświadczony szkoleniowiec – Michał Smereczyński, który od ponad 10 lat związany jest z branżą IT, kilkukrotnie zdobywał tytuł MVP, a tajemnice Azure odkrywa od 5 lat – pokaże uczestnikom zarówno podstawy obsługi i pracy, ale także architekturę samej platformy.

Jeżeli jesteście zainteresowani chmurami publicznymi i zastanawiacie się, którą wybrać, szkolenie Michała przybliży Wam platformę Microsoft, abyście poznali ją od podszewki. W programie znajdziecie m.in. zasady istnienia i działania cloud computingu, podstawowe usługi Cloud, zarządzanie tożsamością, bezpieczeństwem, odpowiedzialnością i zaufaniem w Azure, a także z praktycznej strony: estymacja kosztów i wydatków w Azure. Zainteresowanych po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki szkolenia: SZKOLENIE AZURE .

Tak jak wszystkie pozostałe spotkania, szkolenie odbywa się w Warszawie. Przychodząc na nie uczestnicy nie muszą posiadać subskrypcji Microsoft Azure. Dostęp do niej zapewnia Organizator. Na szkoleniu niezbędny jest własny komputer*.

* Uczestnik może zabrać komputer inny niż prywatny, ale musi mieć pewność, że nie będzie on posiadał zabezpieczeń uniemożliwiających naukę w trakcie szkolenia.