Aktualności

05.01.2021

Nowy rok, nowa godzina transmisji SO/DO MeetUpu Online

Wraz z nadejściem roku 2021 zdecydowaliśmy się na wprowadzenie małej zmiany – 14 stycznia zapraszamy na SysOps/DevOps Polska Online MeetUp #25 o godzinie 17:00.

Nie ukrywamy, że godzina rozpoczęcia kolejnych wydarzeń w znacznym stopniu zależy od Was i od Waszej frekwencji na MeetUpie. Dlatego liczymy, że w ramach noworocznych postanowień poszerzania wiedzy, dołączycie na nasze spotkanie 🙂 

Pierwsza prelekcja idealnie wpisuje się w ten klimat. Arkadiusz Banaś w trakcie swojego wystąpienia “Jak stać się kluczowym członkiem zespołu?” opowie, co zrobić, aby stać się pozytywnie niezastąpionym. Pokaże również, jak podnieść swoją wartość w zespole i wyjaśni, dlaczego warto zadbać o to, jak jesteśmy postrzegani. Brzmi ciekawie, prawda?

Z kolei podczas drugiej prelekcji razem z Michałem Szafrańskim napiszemy prostą aplikację, sprawdzimy jej kod pod kątem jego jakości, wdrożymy ją na produkcję i poprawimy jej działanie. A to wszystko za pomocą jednego narzędzia jakim jest Amazon CodeGuru. Usługa ta ma zastąpić człowieka w procesie Code Review (Przeglądu Kodu), a my zobaczymy, jak sobie z tym radzi.

Po każdej prelekcji standardowo odbędzie się sesja Q&A, więc już teraz zachęcamy Was do zadawania pytań.

Szczegóły i zapisy: http://bit.ly/SODOONLINE25