fbpx

Aktualności

10.01.2019

Nowy Rok, nowa lokalizacja SO/DO Kraków #7

Pod nowym adresem w stolicy Małopolski widzimy się już w styczniu!

Ponoć liczba „7” jest symbolem szczęścia. Można uznać to za prawdę zważywszy na to, że SysOps/DevOps Kraków MeetUp #7 odbędzie się w nowej lokalizacji! Jadąc do nas 30 stycznia nie zapomnijcie ustawić w nawigacji nowego adresu – CodeCool, ul. Ślusarska 9. Zaczynamy jak zwykle o 18:00. Co tym razem w agendzie? Zobaczcie sami!

Pierwsza prelekcja będzie okazją, żeby dowiedzieć się więcej o automatyzacji infrastruktury. Dzięki wystąpieniu Łukasza Czerpaka poznacie sposoby, aby komputeryzować swoje zasoby dobrze, szybko i wygodnie 😉 Wszystko to w oparciu o platformę AWS, z wykorzystaniem narzędzi open source – m.in. Ansible czy Terraform.

Po przerwie Sebastian Fyda odpowie na pytanie „Jak żyć z mikroserwisami?” Problemy zaczynają się momencie utrzymania, aktualizowania i nadzorowania środowiska? Koordynacja i obsługa mikroserwisów potrafi spędzać Wam sen z powiek? Koniecznie zostańcie z nami do końca, a być może po tym wystąpieniu będziecie spać spokojniej 🙂

Oczywiście na koniec szykujemy dla Was standardowe punkty naszych spotkań – networking i pizza! Po więcej szczegółów zajrzyjcie tutaj:
SO/DO Kraków #7

Do zobaczenia!