Aktualności

12.07.2022

Observability dla Serverless, a może Admission Controller w Kubernetes?

Chociaż wakacje trwają w najlepsze, to chcemy Was serdecznie zaprosić na kolejny SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #59, który odbędzie się już 14 lipca o 17! 

Pamiętajcie, że oglądać nas możecie na Facebooku, LinkedInie, YouTubie i – oczywiście – na stronie meetup.sysopspolska.pl, a po każdej prelekcji będzie możliwość zadawania pytań w trakcie sesji Q&A! 

Zawsze marzyliście o zapoznaniu się z Admission Controller w Kubernetesie? Już w ten czwartek możemy spełnić Wasze marzenie! Podczas pierwszej prelekcji dowiecie się m.in. jak kontrolować ustawienia i parametry podczas wdrażania aplikacji lub elementów architektury w K8s. W trakcie swojej prezentacji Piotr wyjaśni też, czym jest Admission Controller i jak z niego korzystać.

Tradycyjnie podczas MeetUpu będziecie mogli posłuchać także krótkiej wypowiedzi, a to znaczy że szykuje się Open Mike! Nie zdradzimy Wam ani prelegenta, ani tematu prezentacji, ale zapewniamy, że będzie ciekawie 🙂

Observability dla Serverless. Słyszeliście kiedyś te słowa, ale nie macie żadnych skojarzeń? Podczas prezentacji Pawła Piwosza będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej właśnie o Observability i tym, co się na nią składa. Podczas demo zobaczycie również, jak wygląda zaimplementowane Observability w przypadku prostej funkcji Lambda, czyli Serverless, napisanej w Pythonie. Jeśli chcecie wiedzieć, jakich narzędzi potrzeba do instrumentacji, ile pracy to wymaga i przede wszystkim – co z tego będziecie mieć, to koniecznie weźcie udział w wydarzeniu!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline59