Aktualności

16.02.2021

Open Mike – nowy cykl na SO/DO MeetUpach

Na pierwszym marcowym SysOps/DevOps Polska Meetupie widzimy się już 4 marca o godz. 17. Sprawdźcie, co tym razem dla Was przygotowaliśmy!

Czy wiecie, jak dostarczyć wygodę i moc usługi chmurowej do centrów danych klienta? Nasz pierwszy prelegent, Radek Szulgo, opowie o tym, jak odniósł sukces z Dynatrace Managed uwzględniając trzy najważniejsze aspekty: proaktywną pomoc techniczną, automatyczne dostarczanie aktualizacji i podejście do zerowej konfiguracji. Ta prelekcja powinna zainspirować Was do działania!

W trakcie drugiej prelekcji dowiecie się, jak w łatwy sposób podnieść bezpieczeństwo wykorzystując Workload Identities. Emil Dąbrowski opowie o tym, jak zbudować aplikację, w której mikroserwisy będą miały dostęp tylko do wybranych zasobów w Google Cloud Platform, co umożliwi elastyczne zarządzanie uprawnieniami przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa.

Pomiędzy prelekcjami zapraszamy Was również na krótki lightning talk w ramach cyklu “Open Mike”, gdzie każdy może na 5 minut stać się prelegentem i opowiedzieć o ciekawostce bądź nowości związanej z sysopsem, devopsem lub secopsem. Dzielenie się wiedzą jest super, więc jeśli jesteście gotowi podjąć wyzwanie i przygotować krótki materiał na kolejne MeetUpy – zgłaszajcie się na maila [email protected] 🙂

Livestream z wydarzenia możecie obejrzeć na stronie meetup.sysopspolska.pl, a także na naszym kanale YouTube oraz fanpage’u na Facebooku.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: http://bit.ly/SODOONLINE29