Aktualności

05.06.2023

Ostatni przystanek na trasie SO/DO Tour już w czerwcu!

Na ostatnim przedwakacyjnym MeetUpie SysOps/DevOps Polska spotykamy się 15 czerwca w Warszawie.

Zapraszamy na wydarzenie SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #56, które odbędzie się już 15 czerwca o godzinie 18:00 w biurze Allegro Tech w Fabryce Norblina, ul. Żelazna 51/53. Tego dnia na naszej scenie stanie trzech prelegentów, a będą nimi Mirosław Mycek, Łukasz Herda oraz Michał Romanowski.

Pierwszy na scenie wystąpi Mirosław Mycek z prelekcją pt. “Implementacja modelu Zero Trust w środowisku PAM”. Mirek podczas swojego wystąpienia zaprezentuje koncepcje dotyczące wprowadzania zaawansowanych technologii i skupi się na implementacji modelu Zero Trust w systemach PAM. A jakbyście jeszcze czuli niedosyt po ukazaniu technicznych niuansów tej zaawansowanej technologii oraz jej kluczowych funkcji, nasz prelegent zaprezentuje skuteczne i efektywne metody zarządzania krytycznym aspektem bezpieczeństwa posługując się konkretnymi przykładami.

Kolejny na scenie będzie Łukasz Herda, którego możecie znać z naszego niejednego wydarzenia oraz prelekcji, które znajdują się na naszym kanale na YouTube. Tym razem porwie Was do swojego świata w trakcie sesji Lightning Talk.

A ostatnie tego dnia wystąpienie – i ostatnie przed wakacjami – należeć będzie do Michała Romanowskiego i jego prelekcji pt. “GitOps na skali – synteza ArgoCD, Helma i Azure Pipelines”. Będzie to techniczne spojrzenie na deep-dive w zastosowaniu ArgoCD na produkcji dla setek serwisów. Michał odpowie na nurtujące nas pytania dotyczące pogodzenia ArgoCD z Helmem, czego powinniśmy pilnować podczas wdrożenia na produkcję oraz co na to wszystko powie nam Azure Pipelines.

Żeby nie przegapić żadnego z wystąpień stacjonarnych, jak i świeżutkich premier na naszym kanale YouTube, pamiętajcie o obserwowaniu naszych social mediów!

Szczegóły wydarzenia oraz zapisy znajdziecie pod linkiem: https://bit.ly/SODOWaw56

Do zobaczenia!

Pobierz raport