Aktualności

20.01.2020

Pierwsze spotkanie w 2020 r. we Wrocławiu

Zapraszamy już 30 stycznia 2020!

Zaczęliście już pracować nad formą po świątecznych pierogach? Gorąco polecamy spacery po Wrocławiu, z metą w siedzibie OVH na Swobodnej 1 na SO/DO MeetUpie. Ten, kto się wybiera niech pamięta o zabraniu znajomych. A czego możecie się spodziewać? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź poniżej.

Pierwszą część spotkania otworzy Jakub Podoba, specjalista od Azure. Nieobce są Wam skróty VDS i RDS? A co powiecie na temat WVD? Jeśli termin jest Wam nieznany to czas zaznajomić się również z nim. A jeśli słyszeliście już o Windows Virtual Deskop to gorąco Was namawiamy do pogłębienia wiedzy.

Na drugiej prelekcji wykład będzie prowadził Piotr Szymański. Pracuje zdalnie i bardzo dużo podróżuje. Na szczęście zgodził się wylądować we Wrocławiu 30 stycznia i opowiedzieć nam o Terraformie i Terragruncie. Dowiecie się m.in. jak możemy je wykorzystywać na produkcji oraz jak się nie powtarzać, a przy tym utrzymać dobrą strukturę kodu.

Na sam koniec dla wszystkich uczestników MeetUpu czekać będzie pizza oraz coś do picia. Nie zabraknie przestrzeni do rozmów oraz nawiązania nowych kontaktów.

Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: WROCŁAW #12