Aktualności

20.05.2024

Pogłęb swoją wiedzę ze specjalistami na MeetUpie w Katowicach!

Od data center po architekturę chmurową – takie tematy czekają na Was już 19 czerwca w Katowicach! Nie zabraknie również dyskusji z prelegentami oraz networkingu.

Jako pierwsza zostanie przedstawiona prezentacja dotycząca wyzwań związanych z transformacją data center pod względem infrastruktury, bezpieczeństwa, sieci i automatyzacji. Krzysztof Mężyk przedstawi wady i zalety zastosowania narzędzi VMware w budowaniu prywatnej chmury. Pokaże przykład implementacji software defined data center. Z prezentacji dowiecie się, przed jakimi wyzwaniami może stanąć organizacja, która będzie próbowała swoich sił z transformowaniem legacy do software defined data center. Krzysztof odpowie także na pytanie, w jaki sposób można zaprojektować i zaimplementować SDDC przy użyciu narzędzi Vmware.

Podczas drugiej prezentacji powrócimy do tematu chmury publicznej, której wykorzystanie w ostatnich latach zyskało na popularności. Przyjmowanie technologii chmurowych w pośpiechu prowadzi do wielu błędów architektonicznych, które mogą skutkować słabą wydajnością, podatnościami na ataki oraz wzrostem kosztów. W swojej prezentacji Magdalena Wojnarowska-Pietrzak pokaże przykłady błędów towarzyszących przy wdrażaniu rozwiązań chmurowych, a Wy lepiej zrozumiecie potencjalne problemy związane z chmurą publiczną i dowiecie się, na co zwracać uwagę przy projektowaniu architektury chmurowej.

Skorzystajcie z okazji do rozmów z DevOpsami i wymianą doświadczeń przy ciepłej pizzy! Pamiętajcie, że na wydarzenie obowiązują zapisy. Startujemy o 18:00!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOKat15

Pobierz raport