Aktualności

16.01.2024

Postaw na biznes podczas SO/DO MeetUpu w Warszawie!

Zapraszamy na drugi w tym roku MeetUp w biurze Allegro Tech w Fabryce Norblina! Widzimy się 22 lutego – jak zawsze o godzinie 18:00.

Porozmawiamy o narzędziach biznesowych przydatnych w procesie transformacji cyfrowej oraz o agentach hostowanych przez Microsoft w Azure DevOps Pipelines i ich migracją na kontenery w Kubernetes.

Michał Guzowski w swojej prezentacji pokaże, jak efektywnie zarządzać procesem transformacji cyfrowej w firmie. Omówi narzędzia analizy biznesowej, takie jak macierz RACI i pętla OODA oraz technologie IT, m.in. No Code, GenAI, RPA, i metody zarządzania, w tym podejście Agile. Prelekcja skupi się na alternatywnym spojrzeniu na organizację, optymalizację procesów oraz stopniach dojrzałości. Uczestnicy dowiedzą się, jak przekształcić przypadkowe działania w świadome inicjatywy, zwiększając konkurencyjność organizacji na rynku.

Dlaczego warto zastanowić się nad migracją z hostowanych przez Microsoft agentów w Azure DevOps Pipelines na kontenery w Kubernetes? Podczas drugiej prezentacji Adam Chołys przedstawi korzyści z hostowania agentów w klastrze Kubernetes, zwracając uwagę na elastyczność i szybkość wdrożenia. Opowie także, jak efektywnie skalować agentów wykorzystując providera Keda. Dowiecie się również, jak te zmiany mogą przyczynić się do poprawy wydajności procesów CI/CD, jednocześnie przynosząc oszczędności finansowe.

Po obu prelekcjach zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi, a wieczór zakończymy networkingiem. Nie przegapcie okazji do rozmów i zadawania pytań! Startujemy o 18:00.

Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw62

Pobierz raport