fbpx

Aktualności

18.11.2019

Przedświąteczny #46 MeetUp w Stolicy

Widzimy się już 12 grudnia!

Zachęcamy do zrobienia przerwy w świątecznych porządkach i przyjście na #46 SO/DO MeetUp w Warszawie. Nie wyobrażamy sobie inaczej spędzonego wieczoru niż właśnie z nami. Czekać na Was będzie prelekcja i coś specjalnego na drugiej części wydarzenia.

Spotkanie otworzy duet z Krakowa – Norbert Jędrychowski oraz Piotr Korzeń. Przybliżą oni temat Salesforce, najbardziej znanego CRM-a na świecie, który również najszybciej się rozwija. Chcielibyście się dowiedzieć czy SF DX to tak zwany ‘game changer”? Albo jak wygląda tradycyjny proces developmentu na tej platformie oraz jakie są największe bolączki, z którymi boryka się programista? Prelegenci są przedstawicielami naszego Sponsora Accenture, więc znają się na rzeczy! Przyjdźcie do nas już 12 grudnia a zaspokoimy Waszą ciekawość.

Wyjątkowo nie będzie tradycyjnej drugiej prelekcji, bo przygotowaliśmy dla Was świąteczny teleturniej “Jeden z Dziesięciu”. Zachęcamy do pochwalenia się swoją informatyczną wiedzą z resztą uczestników i zgłoszenie się do zabawy. Pytania przygotowujemy wraz z naszymi dotychczasowymi prelegentami, trenerami SO/DO szkoleń oraz Sponsorami, dlatego zakres tematyczny jest bardzo szeroki, a poziom pytań będzie stopniowo wzrastał. Dla każdego uczestnika czekać będzie prezent! I to nie będą kuferki ze słodyczami. Po części oficjalnej zapraszamy na pizzę i coś dobrego do picia. Przy okazji można zdobyć przepis na pierniki przy networkingu albo podzielić się wrażeniami po spotkaniu i poznać odpowiedzi na pytania, które sprawiły trudność w trakcie teleturnieju.

Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: WARSZAWA #46