Aktualności

26.01.2020

Przedwalentynkowy MeetUp w Katowicach już 12 lutego!

Tradycyjnie w Strefie Centralnej w Katowicach spotkamy się na SysOps/DevOps MeetUpie. Tym razem 12 lutego!

Czy wdrożenie Infrastructure as code w pół roku jest możliwe? Wojtek Bojdoł przedstawi Wam swoją historię, w której udało mu się osiągnąć założony cel wykorzystując darmowe narzędzia open source takie jak Puppet, Vagrant czy Packer w chmurze AWS. Zastanawiacie się jednak od czego warto zacząć? Jak uporządkować całą pracę? Co Was może zaskoczyć, i najważniejsze – jakie korzyści przyniesie taka zmiana firmie? Na te wszystkie pytania i wątpliwości znajdziecie odpowiedź na naszym #9 SO/DO MeetUpie w Katowicach już 12 lutego.

Po przerwie zapraszamy Was na prelekcję dotyczącą użycia Nginxa w hostingu. Maciej Kupiec na #4 MeetUpie w Katowicach prowadził część pierwszą, a 12 lutego wróci do nas z kontynuacją tematu. Prezentacja została przygotowana w oparciu o Wasze pytania z grupy SysOps/DevOps Polska, które zazwyczaj nie doczekały się odpowiedzi. Maciek jest moderatorem grupy, więc zna ją od podszewki! Pod lupę weźmiemy instalację, wstępną konfigurację panelu hostingowego oraz jego przygotowanie. Chcielibyście się dowiedzieć jakie są dobre praktyki i jakich błędów się wystrzegać? To idealna prelekcja dla Was1

Na koniec dla każdego uczestnika czekać będzie ciepła pizza i coś do picia. Będzie również czas na zadanie pytań prelegentowi i zaspokojenie swojej wiedzy w czasie networkingu.

Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: KATOWICE #9