Aktualności

19.08.2021

Rozpoczynamy nowy sezon SO/DO MeetUpów!

Już 9 września o 17:00 widzimy się na SysOps/DevOps Polska MeetUpie Online #39 rozpoczynającym nowy sezon! Po wakacjach znowu będziemy spotykać się z Wami dwa razy w miesiącu i mamy nadzieję, że Wy również jesteście pełni zapału, aby uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach 🙂

Naszym pierwszym prelegentem na nadchodzącym SO/DO MeetUpie jest Piotr Mińkowski. Przedstawi on temat “GitOps. Konfiguracja środowisk w funkcji presji czasu”. W trakcie prezentacji usłyszymy o Red Hat OpenShift Pipelines i Red Hat OpenShift GitOps oraz o tym, jak wspomniane oprogramowanie wspiera różne procesy. Pozwoli nam to także zrozumieć, w jaki sposób można opanować procesy CI/CD w nowoczesnych środowiskach platform aplikacyjnych zarówno bez zbędnych nakładów czasowych, jak i finansowych.

Drugą prelekcję poprowadzi Sebastian Fyda. Gitopsy, Fluxy, keptyny, kustomajzy. Każdy ma swój sposób, ale problemy rozpoczynają się, gdy środowisk jest zbyt wiele i są efemeryczne. Jak sobie z tym poradzić? Na to filozoficznie brzmiące pytanie nasz prelegent spróbuje odpowiedzieć właśnie w trakcie swojej prezentacji. Uwaga! – będzie bardziej technicznie niż się może wydawać! 🙂

Na livestream z wydarzenia zapraszamy – jak zawsze – na stronę meetup.sysopspolska.pl, na nasz fanpage na Facebooku oraz na kanał na YouTube. Pamiętajcie, że znajdziecie tam także nagrania z wszystkich poprzednich MeetUpów!

A jeśli po wakacyjnej przerwie myślicie o rozwoju osobistym, to w wolnej chwili koniecznie sprawdźcie naszą ofertę szkoleniową i wybierzcie coś dla siebie! Więcej informacji o szkoleniach: sysopspolska.pl/szkolenia.

Więcej szczegółów o agendzie i zapisy znajdziecie tutaj: bit.ly/OnlineSODO39