Aktualności

04.03.2024

Rozwiń wiedzę na temat Azure w Warszawie!

Witając wiosnę, wskakujemy w tematy chmur publicznych i 28 marca ponownie widzimy się w biurze Allegro Tech w Fabryce Norblina!

Krzysztof Polewiak w swojej prezentacji wprowadzi nas w świat zarządzania kosztami w chmurze, a także zaprezentuje korzystne rozwiązania oraz najlepsze praktyki w tej dziedzinie. Omówione zostaną konkretne przypadki, a uczestnicy poznają sposoby, jak skutecznie zmniejszyć koszty związane z infrastrukturą chmurową oraz poznają strategie umożliwiające lepszą kontrolę. Krzysztof przedstawi konkretne narzędzia i techniki, które można zastosować w swoich projektach, aby efektywniej zarządzać kosztami i optymalizować wydatki związane z infrastrukturą chmurową.

Karol Pieciukiewicz to pasjonat technologii Microsoft, który podzieli się swoją wiedzą na temat Azure. Pokaże, kiedy najlepiej użyć Azure Container Apps oraz zaprezentuje, co można zyskać dzięki użyciu tej platformy. Jest to więc doskonała okazja, by poznać z czego składa się ten serwis, jak go skonfigurować oraz dlaczego Terraform może być niewłaściwym wyborem w tym kontekście. Prezentacja zawierać będzie liczne przykłady integracji oraz wyniki testów wydajnościowych.

Po obu prelekcjach zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi, a wieczór zakończymy networkingiem. Nie przegapcie okazji do rozmów i zadawania pytań! Startujemy o 18:00.

Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw63

Pobierz raport