Aktualności

04.03.2022

SansShell i rozwiązywanie niestandardowych problemów przy użyciu standardowych narzędzi

Obecnie na rynku istnieje wiele ciekawych rozwiązań wspierających nas w codziennej pracy, a nasze meetupy są od tego, aby przedstawiać Wam kolejne. Jak wiemy – lepiej pracować mądrze, a nie ciężko 😉 Dlatego zapraszamy na kolejne nasze wydarzenie w formule ONLINE! 

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #52 odbędzie się 24 marca 2022. Jak zwykle startujemy o godzinie 17:00, a transmisja zostanie udostępniona na naszej stronie  meetup.sysopspolska.pl, na naszym kanale na YouTube, na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na LinkedInie.

Tym razem pierwszą prelekcję w języku angielskim poprowadzi Aaron S. Joyner, który jest głównym inżynierem oprogramowania w firmie Snowflake. Nasz prelegent objaśni nam działanie SansShell, czyli nowego modułu do automatyzacji i reagowania w sytuacjach kryzysowych. Firma Snowflake z radością udostępni go na zasadach open source oraz podzieli się z nami zarówno kodem, jak i wzorcami do zarządzania infrastrukturą.

Pomiędzy wystąpieniami dla Was tajemniczy OPEN MIKE. Jak wiecie, w naszym zwyczaju nie leży zdradzanie, kto i o czym będzie opowiadał, ale uwierzcie, że będzie warto posłuchać.

Naszym drugim prelegentem będzie Marcin Szremski, który obecnie specjalizuje się w utrzymywaniu środowisk opartych na AWS. Ze swoim długoletnim doświadczeniem i wieloma uzyskanymi certyfikatami przekaże nam swoją wiedzę w ramach prezentacji “Kreatywny DevOps w AWS, czyli rozwiązywanie niestandardowych problemów przy użyciu standardowych narzędzi”. Marcin opowie w niej, czego wymaga od niego praca DevOpsa i po jakie proste rozwiązania możemy sięgnąć, gdy na pozór złożony problem wymaga kreatywnego podejścia.

Po każdej prelekcji zachęcamy do zadawania pytań. Pamiętajcie, że jeśli coś Was frapuje, to warto zapytać o to specjalistów. Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/OnlineSODO52