Aktualności

28.10.2022

Skynet i migracje do Azure, czyli SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #65

Chcecie dowiedzieć się, jakie są kluczowe elementy odpornej infrastruktury albo macie ochotę poznać scenariusze migracji do Azure? Bądźcie z nami podczas następnego wirtualnego spotkania z naszymi prelegentami.

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #65 startuje już 3 listopada o godzinie 17.00, a spotykamy się na LinkedInieFacebooku, YouTubie i oczywiście na meetup.sysopspolska.pl.

Jako pierwszy swoją prelekcję wygłosi Jakub Muszyński. Na pewno znacie go z naszych szkoleń “Ansible w 2 dni! Wszystko co musisz wiedzieć”, ale możecie nie wiedzieć, że jest też konsultantem do “zadań specjalnych”. Tym razem wygłosi prezentację anglojęzyczną pt. “Skynet – how to build it? Indestructible infrastructure”. Kuba i jego gość zdradzą nam. jakie są kluczowe elementy odpornej infrastruktury, jak możemy złagodzić ewentualną katastrofę i spróbuje razem z nami zbudować samouzdrawiającą platformę obliczeniową.

Następnie na naszą wirtualną scenę wkroczy Mateusz Aszyk – certyfikowany inżynier systemowy, doświadczony w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych w obszarze systemów Microsoft Windows Server oraz korporacyjnych systemów z rodziny Linux. Jego prelekcja pt “Migracje do Azure” przybliży nam scenariusze migracji do Azure, od najprostszych za pomocą jednego kliknięcia do skomplikowanych migracji terabajtów danych.

Koniecznie bądźcie z nami, bo wiele może się wydarzyć podczas tego spotkania 😉

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline65

Pobierz raport