Aktualności

09.11.2018

SO/DO debiutuje w szkoleniach z Ansible!

Wraz z prowadzącym – Jakubem Muszyńskim – SO/DO przy współpracy z MDDV ma przyjemność zaprosić na dwudniowe szkolenie z narzędzia Ansible.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisów na szkolenie, które odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2018. Czekają na Was dwa dni intensywnej nauki, dużo teorii i jeszcze więcej praktyki. Kuba, którego możecie znać z naszych MeetUpów, wprowadzi Was w świat Ansible. Poznacie i opanujecie fundamenty tego narzędzia, a dzięki przyjaznym laboratoriom otrzymacie 100% praktycznych zadań do natychmiastowego wykorzystania na produkcji.

Jeśli planujesz korzystać w swojej pracy z potencjału automatyzacji i przyspieszyć działanie Twojego IT oraz wykorzystać prawdziwą moc “Infrastructure as a code” – zapisz się koniecznie. Po dwóch dniach nauczysz się zarządzać wieloma środowiskami, napiszesz własny moduł Ansible w języku Python, czy wykorzystywać zmienne, a zagadnienia takie jak Playbook, Rola, Inventory nie będą dla Ciebie tajemnicą! Pamiętaj, że wszystkie umiejętności zdobyte w trakcie tego szkolenia pozwolą Ci na rozwój własnej kariery w IT 🙂

Szkolenie odbędzie się w sali G43 Office Center, Warszawa, ul. Grzybowska 43. Poprowadzi je Jakuba Muszyński – jak sam o sobie mówi Konsultant do „zadań specjalnych”, praktykujący DevOps @so1.net, SysAdmin i Programista. Zna zarówno małe software-house, startupy jak i wielkie organizacje dzięki temu potrafi zrozumieć wszelkie potrzeby.

Więcej szczegółów i informacje o zapisach znajdziecie w zakładce SZKOLENIA.

Pobierz raport