Aktualności

07.01.2019

SO/DO MeetUpy wracają w 2019!

Pierwsze w Nowym Roku spotkanie SysOps/DevOps Polska MeetUp odbędzie w Warszawie.

Końcówka 2018 roku wielu osobom upłynęła pod kątem przygotowań do Świąt, a potem zabawy Sylwestrowej. Zespół SO/DO z kolei intensywnie szykował dla Was kolejne MeetUpy! Efektem tych przygotowań jest najnowszy SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #37, który tradycyjnie odbędzie się w siedzibie Aviva Kariera – ul. Inflancka 4b.

Co ciekawego tym razem? Na dobry początek mamy dla Was prelekcję w języku angielskim wygłoszoną w duecie. Isaac Dominguez i Javier Castro omówią z Wami główne struktury serveless działające w Kubernetesie, a konkretniej opowiedzą o kubeless’ie. Dzięki temu wystąpieniu poznacie bliżej tę aplikację, dowiecie się w jaki sposób rozwiązywać różne problemy np. związane z uwierzytelnieniem, a to wszystko w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych prelegentów.

Po kubelessie przyjdzie czas na Dockera – Kamil Grabowski wprowadzi Was w świat mitów i legend tej technologii. Jeśli zastanawiacie się czasem jak przy pomocy tego oprogramowania naprawić jeden błąd nie tworząc przy tym nowych, bardziej skomplikowanych to ta prelekcja jest dla Was więc koniecznie przyjdźcie posłuchać.

W Nowym Roku nie zabraknie też stałych punktów programu w postaci pizzy i networkingu 🙂

Po więcej szczegółów zajrzyjcie tutaj: SO/DO Warszawa #37

Do zobaczenia już 17 stycznia o 18!