Aktualności

16.03.2020

SO/DO Poznań MeetUp #13 odbędzie się w sieci!

W trudnej sytuacji epidemiologicznej chcemy maksymalnie wykorzystać czas spędzony w domu na zdobywanie i pogłębianie własnej wiedzy.

Większość pracodawców zdecydowała się na pracę zdalną. Chcemy jednak nadal dzielić się wiedzą i dać możliwość prelegentom zaprezentowania przygotowanych przez nich prezentacji. Zobaczcie co czeka na Was w programie.

Czy kiedyś się zastanawialiście jak postawić klaster Kubernetesa w HA, unikając nieprzyjemnych szczegółów związanych z tą pracą? W swojej prelekcji Jakub Muszyński przedstawi idealne narzędzie dla zautomatyzowania tego procesu, którym jest Ansible! Kuba, który jest trenerem SO/DO na szkoleniu Ansible [tu link do szkolenia] pokaże Wam przykład instalacji własnego klastra Kubernetesa i pokaże koncepcję utrzymania infrastruktury w formie kodu.

Łukasz Szymański to entuzjasta chmury. Pomaga biznesowi zrozumieć technologię jak i technologii zrozumieć biznes. Łukasz opowie jak ważne są umiejętności wykorzystania chmury i szybkość dostarczenia rozwiązań. Przedstawi również jaki wpływ ma serverless na wiele poziomów biznesu. Serverless Engineer to rola nie tylko przyszłości, ale i faktyczne zapotrzebowanie tu i teraz, dlatego warto posłuchać co Łukasz ma do powiedzenia.

Tym razem nie podamy Wam gorącej pizzy, ani zimnego piwa, ale mamy nadzieję, że spotkamy się na czacie, a dyskusja może przeniesie na grupy Facebookowe :slightly_smiling_face:

Szczegóły agendy oraz zapisy: POZNAŃ #13