Aktualności

29.05.2018

SO/DO Szkolenie z Zabbixa

SysOps/DevOps Polska przy współpracy z MDDV zaprasza na szkolenie z Opensource Zabbix®, które odbędzie się w dniach 12-15.06.2018. 

Bez znaczenia czy jesteś dyrektorem, managerem, kierownikiem, czy administratorem. Na szkoleniu nauczysz się jak poruszać się w Zabbixie, a może nawet go pokochasz! Dzięki szkoleniu, dowiesz się o każdej awarii systemu za jaki jest odpowiedzialny. W miesięcznych raportach obliczona zostanie globalna niedostępność systemu. Już kilka dni przed wystąpieniem awarii lub kilka sekund po, będziesz o tym wiedział. Zgromadzisz logi i zdarzenia z różnych systemów w jednym miejscu.

Prowadzący szkolenie – Grzegorz Grabowski, ma ponad 6-letnie doświadczenie we wdrożeniach i 4 letnie w prowadzeniu szkoleń. Sam jest wieloletnim administratorem systemów IT opartych o platformę Windows i Linux oraz twórcą marki OpenZAB.

Szkolenie z zakresu podstawowego i zaawansowanego trwa 4 dni, obejmuje ponad 35 ćwiczeń o różnych stopniach trudności i czasochłonności wykonywanych samodzielnie. W cenie jest pełne czterodniowe wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz tablet. Ponadto, w trakcie szkolenia ćwiczy się na własnych maszynach wirtualnych, które potem można zabrać ze sobą.
Cena szkolenia to 3950 zł netto.

Szczegółowy program szkolenia oraz formularz zapisów znajdziesz tu: Szkolenie Zabbix 

Pobierz raport