fbpx

Aktualności

05.03.2019

SO/DO wita wiosnę warszawskim MeetUpem!

21 marca o 18 rozpocznie się SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #39!

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny widzimy się tradycyjnie w budynku Aviva Kariera – Inflancka 4b w Warszawie. Szykujemy dla Was jak zawsze dużą dawkę wiedzy, a na koniec networking przy pizzy i czymś do picia. O ludziach z branży nawet nie musimy wspominać bo jak zawsze liczymy na wysoką frekwencję! Co ciekawego mamy dla Was tym razem?

Na dobry początek Tomasz Oniśk na przykładzie typowego toolset’u (m.in Git, Jira, Jenkins itp.) przedstawi Wam przed jakimi wyzwaniami stajemy, jak orkiestrować wszystkie narzędzia i automatyzować pipeline. To wystąpienie będzie świetną okazją do poznania bliżej świata Continuous Delivery i kto wie czy nie zostania w nim na dłużej? 🙂

Następnie Wiktor Szymański przybliży Wam jak wyglądają ataki na klientów polskich banków. Podczas prezentacji usłyszycie o trendach i trickach używanych przez przestępców w celu uzyskania dostępu do środków klientów. Wiktor opowie Wam też o mechanizmach jakich używa malware bankowy, żeby przeprowadzić atak. Nie zabraknie również zagadnień związanych z wpływem malware’u na działania aplikacji webowej. A to tylko mały fragment całego wystąpienia!

Pamiętajcie, że zapisując się na wydarzenie pomagacie nam przy jego organizacji 🙂

Szczegóły spotkania: SO/DO Warszawa #39

Do zobaczenia!