Aktualności

08.11.2019

SO/DO zaprasza na 45 MeetUp w Warszawie!

21 listopada spotykamy się w budynku Aviva Kariera przy ul. Inflanckiej 4b

45 Warszawski SO/DO MeetUp to dla nas nieskrywany powód do dumy! Pokazuje nam to, że od blisko czterech lat organizujemy spotkania, które są dla Was ważne. Tak jak zawsze, szykujemy dwie techniczne prelekcje, a na koniec dużo pizzy i jeszcze więcej networkingu! Co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Sprawdźcie szczegóły poniżej:

Na dobry początek wysłuchamy duetu prelegentów opowiadających o Kafce. Robert Fabisiak i Tomasz Gintowt podczas swojej prezentacji przedstawią, jak zarządzają rozproszonymi geograficznie klastrami tej platformy. Dowiecie się więcej o narzędziach, metrykach oraz zautomatyzowanych procesach. Ponadto Robert i Tomasz pokażą, z jakimi wyzwaniami spotkali się na produkcji. Jeśli po wystąpieniu będziecie mieli jakieś pytania, to nie wstydźcie się ich zadawać! Panowie na pewno chętnie odpowiedzą na wszystkie wątpliwości.

Następnie Błażej Pabiszczak opowie o tworzeniu aplikacji w zgodzie z “Security by Default” / “Security by Design”. Jeśli jesteście zainteresowani tematyką budowania bezpiecznych aplikacji zgodnie z obecnie panującymi standardami, to ta prezentacja jest właśnie dla Was! Posłuchacie o całym procesie z zachowaniem filozofii DevOps.

Pamiętajcie, żeby zapisywać się na wydarzenie! WARSZAWA #45

Do zobaczenia już niedługo 🙂