Aktualności

28.09.2021

Spotkajmy się w Krakowie na SysOps/DevOps x inFakt MeetUpie!

Po długich miesiącach spotkań w sieci przyszedł dzień na wyjście! Pierwsze popandemiczne spotkanie odbędzie się w Krakowie już 5 października! Widzimy się w Browarze Lubicz, więc przyprowadźcie swoich znajomych! A co w agendzie?

Jako pierwszy wystąpi duet z firmy inFakt. Adrian i Hubert opowiedzą o tym, czy BugBounty jest rzeczywiście tak dobre, jak o nim mówią. Czy lepiej być firmą używającą tego programu, czy użytkownikiem szukającym błędów? A jak BugBounty sprawdziło się w ich sytuacji, z jakimi problemami się spotkali i czy im się to opłaciło usłyszycie już niedługo!

Tradycyjnie na spotkaniach stacjonarnych czekać będzie też druga prelekcja. Tym razem Paweł Piwosz z firmy EPAM stawia na praktykę! Pokaże na konsoli AWS i w VSCode, czy możliwe jest postawienie funkcji Lambda z pełnym CI/CD. Po takim pokazie może się zmienić Wasze pojęcie o CI/CD, dlatego warto przyjść i ewentualnie zadać pytania w trakcie sesji Q&A.

Na każdego uczestnika będzie czekał mały poczęstunek oraz dużo czasu na rozmowy w trakcie networkingu. Mamy nadzieję, że jesteście tak samo stęsknieni za spotkaniami stacjonarnymi jak my i licznie przybędziecie na to spotkanie!

Społeczność innych miast też z pewnością zastanawia się, czy i kiedy wrócą spotkania stacjonarne. Na razie nie ma decyzji o powrocie do regularnych MeetUpów offlinowych, jednak uważnie śledzimy rozwijającą się sytuację i będziemy Was na bieżąco informować. Zapiszcie się zatem do naszego newslettera, aby jako pierwsi dostawać wszystkie ważne wiadomości!

Szczegóły agendy i zapisy tutaj: bit.ly/SODO-inFakt-MeetUp

Do zobaczenia!