Aktualności

19.03.2024

Spotkanie w stolicy: odkryjcie tajniki Platform Engineeringu i architektury sieciowej z ekspertami!

Nie zwalniamy tempa i ponownie spotykamy się w stolicy, by porozmawiać o nowych trendach w branży! Widzimy się 18 kwietnia w Fabryce Norblina i – jak zawsze – startujemy o 18:00!

Podczas pierwszej prezentacji Grzegorz Rożniecki opowie o Platform Engineeringu, który stał się motorem innowacji i efektywnej współpracy między zespołami. Prelegent podzieli się także case’em transformacji swojej organizacji oraz zmianami w platformie, która była wcześniej niezrozumiała dla użytkowników, a stała się kluczowym narzędziem w ich codziennej pracy. Grzegorz wyjaśni również, dlaczego zmniejszenie “cognitive overload” wśród zespołów jest konieczne do odniesienia sukcesu.

Wdrażając aplikacje w chmurze, często pomijamy aspekty związane z siecią. A przecież właściwie przygotowana architektura sieciowa przekłada się na niezawodność działania aplikacji i umożliwia jej skalowanie lub rozproszenie geograficzne. Nasz kolejny prelegent, Marcin Blaźniak, opowie o zasadach działania poszczególnych komponentów sieciowy OVHcloud, takich jak Gateway, LoadBalancer czy Floating IP, jak również pokaże przykłady praktycznego ich wykorzystania.

Po każdej prelekcji czeka na Was możliwość zadawania pytań. Jeśli spodobał Wam się temat, możecie złapać prelegentów również podczas przerwy. Wykorzystajcie okazję do spotkania się w gronie DevOpsów i dołączcie do nas!

Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw64

Pobierz raport